Polski Związek Wędkarski

Drużynowe Mistrzostwa Kadetów Rej 1

W dniu 04.05.24 r. na zbiorniku Mitręga w Łazach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Kadetów Rej 1.

W zawodach zorganizowonych przez Koło PZW nr 70 Będzin Łagisza brało udział osiem,trzyosobowych drużyn z siedmiu kół.

Pogoda jak i rybki dopisała i wszyscy uczestnicy zawodów byli bardzo zadowoleni z udziału w tych zawodach.

Serdeczne podziękowania dla Pana Starosty Sebastiana Szaleńca  za objęcie honorowego patronatu nad tymi zawodami ,

puchary dla zwycięskich drużyn w jego imieniu wręczył przedstawiciel Starosty p. Dariusz Kubień .

Chcę oczywiście podziękować za udział w zawodach zawodnikom, opiekunom jak i organizatorom tej imprezy a za piękne zdjęcia podziękowania dla Pani Fotograf Magdaleny Popczyk.